Pomoc Drogowa Kielce

 

W dzisiejszych czasach trudno jest wyobrazić sobie życie bez samochodu czy innego pojazdu, którym można się dowolnie przemieszczać. Mimo tego, że maszyny, którymi poruszamy się na co dzień, są od lat udoskonalane, to zdarza się, że czasem zawodzą w najmniej odpowiednim momencie, bez względu na sytuację na drodze. Nawet najlepszy kierowca nie jest w stanie przewidzieć, co i kiedy pokrzyżuje mu plany. Nagły opad deszczu, oblodzenie jezdni, działania innego kierowcy czy inne niekorzystne warunki z pewnością nie są sprzyjające. W takich momentach lepiej nie próbować działać na własną rękę, tylko zgłosić się do profesjonalistów, którzy nie tylko zapewnią transport samochodów w Kielcach, ale również będą w stanie zapewnić ich naprawę.

Jeśli Państwa pojazd miał stłuczkę, uległ wypadkowi lub awarii? Potrzebna Ci pomoc drogowa (Kielce)?  Zapewniamy fachowe i bezpieczne usługi pomocy drogowej i/lub holowania na lawecie. W sytuacji, podczas której Twój środek transportu uległ uszkodzeniu, nie trzeba się martwić o szukanie zastępstwa – w naszej ofercie znajduje się również możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego do czasu naprawienia Twojego pojazdu.

POMOC DROGOWA DZIAŁAJĄCA 24 H W KIELCACH

Pomoc drogowa w Kielcach to nasza specjalność, staramy się, aby Państwo zawsze dojechali bezpiecznie na czas w wyznaczone miejsce. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku łącznie z dniami wolnymi od pracy, co gwarantuje pomoc o każdej porze, bez względu na okoliczności.

Nasza firma od lat działa na rynku w zakresie świadczenia usług pomocy drogowej. Możesz dlatego być pewnym, że każde zlecenie będzie wykonane rzetelnie i profesjonalnie. Oferując krótki czas reakcji na Twoje zgłoszenie, holowanie pojazdu do wskazanego przez Ciebie miejsca w konkurencyjnej cenie.

Zapewniamy pomoc drogową 24 h w Kielcach i holowanie w przypadku awarii, jak również po kolizji, czy wypadku drogowym. Gwarantując przy tym miłą i profesjonalną obsługę podczas wykonywania naszych usług. Nasza pomoc drogowa 24 h działa na terenie Kielc i w ich okolicach. Jesteśmy zespołem, który nie odmówi również pomocy poza tym wyznaczonym obrębem. Jesteśmy w stanie pomóc Ci na terenie całego kraju oraz dojechać do innych miejsc w Europie.

Bardzo dużą zaletą naszej firmy jest to, że nie skupiamy się tylko i wyłącznie, na transporcie samochodów osobowych w Kielcach. W skład naszych usług wchodzi również transport maszyn budowlanych i rolniczych.

Pomoc drogowa 24 h Kielce – co możemy naprawić na miejscu?

Nie musi spotkać Cię jakiś poważny wypadek, abyś po nas zadzwonił. Masz oponę bądź koło do wymiany, ale nie wiesz, jak się za to zabrać na środku drogi? Zgasł Ci samochód i musisz naładować akumulator lub musisz wymienić inne drobne elementy? Żaden problem. Od takich drobnych napraw również jesteśmy, ponieważ do Twoich obowiązków nie należy posiadanie wiedzy w zakresie napraw pojazdów mechanicznych. Zajmą się tym za Ciebie profesjonaliści!

Miła obsługa – transport samochodów Kielce

Od lat wykonujemy usługę transportu samochodów w Kielcach, dlatego dobrze wiemy, że nikt nie spodziewa się kolizji czy wypadku bądź innego zdarzenia na drodze, zwykle są to również momenty stresujące, więc nasi pracownicy do każdego klienta podchodzą w sposób maksymalnie profesjonalny, wyrozumiały oraz przyjazny, niezależnie od zaistniałej sytuacji.

Pomoc drogowa Kielce – dlaczego nasza firma?

Jesteśmy zespołem, który doskonale zdaje sobie sprawę, że kolizje i różnego rodzaju wypadki na drogach występują o każdej porze dnia i nocy, nieważne czy jest słońce, czy śnieg, dlatego dbając o komfort klientów, świadczymy nasze usługi pomocy drogowej Kielce przez całą dobę. Kierujemy się profesjonalizmem, dlatego do wszystkich podchodzimy indywidualnie i z ogromem cierpliwości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dzięki licznym zleceniom, przez co zyskaliśmy rzetelną wiedzę i umiejętności. Nasza pomoc drogowa w Kielcach jest najlepszą, po jaką mógłbyś zadzwonić, zważając na usługi, jakie świadczymy. Jesteśmy wszystkim w jednym, ponieważ nie zajmujemy się tylko pomocą drogową w Kielcach i holowaniem, ale również wynajmujemy pojazdy zastępcze i zapewniamy naprawę aut powypadkowych.

 


SZYBKI


CZAS PRZYBYCIA NA MIEJSCE
tel. 886 86 86 56


INFOLINIA DOSTĘPNA


24H/7