Pomoc Drogowa Kielce

Jeśli Państwa pojazd miał stłuczkę, uległ wypadkowi lub awarii? Potrzebna Ci pomoc drogowa?  Zapewniamy fachowe i bezpieczne usługi pomocy drogowej i/lub holowania na lawecie.

Pomoc drogowa to nasza specjalność, staramy się, aby Państwo zawsze dojechali bezpiecznie na czas w wyznaczone miejsce. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku łącznie z dniami wolnymi od pracy, co gwarantuje pomoc o każdej porze, bez względu na okoliczności.

Nasza firma od lat działa na rynku w zakresie świadczenia usług pomocy drogowej. Możesz dlatego być pewnym, że każde zlecenie będzie wykonane rzetelnie i profesjonalnie. Oferując krótki czas reakcji na Twoje zgłoszenie, holowanie pojazdu do wskazanego przez Ciebie miejsca w konkurencyjnej cenie.

Zapewniamy pomoc drogową i holowanie w przypadku awarii, jak również po kolizji, czy wypadku drogowym. Gwarantując przy tym miłą i profesjonalną obsługę podczas wykonywania naszych usług.

Pomoc Drogowa 24h, holowanie, Laweta, auto laweta autoholowanie, transport aut Kielce, Morawica Chmielnik, Busko Zdrój, Kije Pinczów, Jedrzejów, Chęciny, Staszów, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Bożentyn, Małogoszcz
Obsługiwane trasy S7. S74. S73. DK7. DK73. DK74. DK78. Holowanie z OC sprawcy bez gotówkowo.
Auta zastępcze z OC sprawcy bezgotówkowo.

SZYBKI CZAS PRZYBYCIA NA MIEJSCE

tel. 886 86 86 56

INFOLINIA DOSTĘPNA 24H/7