Kiedy ruszamy naszym pojazdem do pracy, na jakiś wyjazd lub w jakąkolwiek trasę, niekoniecznie myślimy o tym, że może nam się na drodze przydarzyć jakaś nieprzyjemna sytuacja. Niezależnie od nas, nasze pojazdy mogą nas zawieść w niespodziewanym momencie. Zabrakło Ci paliwa, złapałeś gumę, masz nagłą awarię samochodu bądź doszło do wypadku lub kolizji. Na dużą część rzeczy, która może się Tobie przydarzyć w trasie, nie masz wpływu. Niestety jak już dojdzie do jakiegoś nieszczęsnego incydentu, trzeba jakoś sobie poradzić i najlepszym wyjściem w takiej sytuacji będzie zadzwonienie po naszą auto lawetę Kielce.

Auto Laweta – Kielce

 

Oferujemy profesjonalny i bezpieczny transport lawetą na terenie Kielc i całego kraju. Wykonamy transport nie tylko Państwa samochodu, ale również innego pojazdu, maszyn budowlanych (wózków widłowych, koparek, podnośników itp.), motoru czy quada w dowolne wskazane przez Państwa miejsce w kraju i zagranicą.

Na miejscu zdarzenia pojawiamy się w jak najkrótszym czasie, aby móc Ci pomóc jak najszybciej. Tworzymy zespół bardzo profesjonalnych i miłych osób, dzięki czemu podczas usługi przekonujesz się, że Twój pojazd będzie w dobrych rękach.

Jesteśmy w stanie również udzielić pomocy klientom, którzy potrzebują innego rodzaju lawet w Kielcach. Oferujemy także usługi transportowe niskopodwoziem oraz towarów sypkich. Z nami nie musisz się martwić, że Twój ładunek mógłby przekraczać dopuszczalne normy, kiedy chcesz go przetransportować. Dla nas to żaden kłopot, dzięki temu, w jaki sprzęt jesteśmy wyposażeni.

Nasze lawety w Kielcach są dostępne 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia i roku, bez wyjątków! Jesteśmy w pełni świadomi, że o każdej porze może przydarzyć się jakaś sytuacja, wymagająca naszej interwencji, z tego właśnie względu jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, kwalifikacje, doskonałą wiedzę i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu bezpieczny transport samochodów, i innych pojazdów lawetą, bez ryzyka i uszkodzeń. Wiemy jak zabezpieczać przewożone pojazdy podczas transportu, aby dotarły do adresata w nienaruszonym stanie i w najkrótszym czasie. Podczas naszego kilkunastoletniego stażu braliśmy udział w wielu wypadkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem i nic nie jest dla nas wyzwaniem. Auto laweta Kielce nie zawiedzie Cię!

Laweta Kielce – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Zapewniamy Państwu przede wszystkim bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm i gwarancję, że powierzony nam pojazd (nowy, używany lub uszkodzony) dotrze naszą auto lawetą (Kielce) na czas pod wskazany przez Państwa adres. Warto pamiętać, że nie zajmujemy się transportem tylko na terenie Kielc i okolic, ale dowieziemy Twój pojazd w obrębie całego kraju oraz Europy.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług auto lawety w Kielcach, które będą dla Państwa gwarancją bezpiecznego, szybkiego i solidnie wykonanego transportu, przez ludzi posiadających bogate doświadczenie i długoletni staż. W razie jakichkolwiek pytań lub niepewności – prosimy o kontakt! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


SZYBKI


CZAS PRZYBYCIA NA MIEJSCE
tel. 886 86 86 56


INFOLINIA DOSTĘPNA


24H/7