• Najwyższa jakość usług

    POMOC DROGOWA 24h/7


    Szybka, niedroga Pomoc Drogowa na terenie Kielc i okolic.

  • JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

    HOLOWANIE / TRANSPORT


    Wieloletnie doświadczenie w holowaniu i transporcie aut.

Pomoc drogowa Chęciny – laweta, autoholowanie

Pomoc drogowa to nieocenione rozwiązanie, jeżeli podczas podróży samochodem ulegnie on awarii lub dojdzie do kolizji. Nasza firma oferuje kompleksowe działania związane z pozyskaniem pomocy drogowej na terenie Kielc oraz okolic. Laweta Chęciny to nieoceniona pomoc, jeżeli nasze auto z różnych powodów nie będzie zdolne do dalszej jazdy. Działamy 24 h na dobę i zapewniamy kompleksową pomoc naszym klientom.

Pomoc drogowa Chęciny

Każdy kierowca z troską dba o własny samochód. Czasami w trakcie podróży dochodzi jednak do takich sytuacji, jak awaria któregoś z podzespołów, co umożliwia kontynuowanie użytkowania auta. Przyczyną problemów technicznych mogą być również kolizje drogowe, które uniemożliwiają dalszą jazdę. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług doświadczonej firmy, która oferuje pomoc drogową (Chęciny), a także naprawę aut oraz samochody zastępcze. Na co można liczyć, wybierając Oli-Trans? Jesteśmy doświadczoną firmą, która zapewnia pomoc drogową na terenie Kielc oraz w okolicznych miejscowościach. Działamy 24 godziny na dobę – nie musisz martwić się, że w nocy nie otrzymasz pomocy.

 

Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi dotyczące autoholowania (Chęciny). Jesteśmy w stanie pomóc również w przypadku dużych samochodów, takich jak autobusy czy ciężarówki. Holowane pojazdy możemy przewieźć bezpośrednio do serwisu lub na wyznaczony strzeżony parking. Wyróżnia nas działanie przez całą dobę, co nie raz okazuje się nieocenioną pomocą w przypadku niespodziewanych sytuacji. Nasza firma oferuje również auta zastępcze z polisy OC – wszytskie koszty związane z wypożyczeniem samochodu pokrywane są przez ubezpieczyciela. Nie musisz martwić się więc, że auto zastępcze obciąży Cię nadmiernymi kosztami. Będzie jednak na pewno pomocne, szczególnie jeżeli Twój własny samochód uległ większej awarii, a naprawa potrwa co najmniej kilka dni.

Laweta Chęciny – nasza oferta

W naszej flocie znajdują się wysokiej jakości pojazdy, które umożliwiają nam autoholowanie (Chęciny). Nie straszne są nam duże pojazdy, takie jak autobusy, tiry czy auta dostawcze. Jesteśmy w stanie w kompleksowy sposób pomóc w trakcie awarii lub kolizji na drodze. Podejmujemy się również naprawy aut, a także kompleksowej diagnostyki. Wszystkie usługi wykonywane są zgodnie z życzeniem klienta, którego informujemy o wszystkich działaniach. Nasi pracownicy to profesjonaliści z dużą wiedzą oraz doświadczeniem, które pozwala na świadczenie usług związanych z kompleksową pomocą drogową. Znany się na transporcie oraz motoryzacji, dzięki czemu możemy zapewnić pomoc niezależnie od przyczyny awarii pojazdu. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu do holowania pojazdów, co pozwala nam zagwarantować bezpieczeństwo w trakcie przewozu samochodu. Działamy na terenie Chęcin oraz okolicznych miejscowości – nie ma dla nas znaczenia odległość, jaką musimy pokonać. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszelkich odpowiedzi.