• Najwyższa jakość usług

    POMOC DROGOWA 24h/7


    Szybka, niedroga Pomoc Drogowa na terenie Kielc i okolic.

  • JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

    HOLOWANIE / TRANSPORT


    Wieloletnie doświadczenie w holowaniu i transporcie aut.

Pomoc drogowa Busko Zdrój – laweta, autoholowanie, transport samochodów

Różnorodne sytuacje na drodze, które sprawiają, że dotychczas użytkowane auto nie jest w stanie dalej pojechać, niestety nie należą do rzadkości. Widok samochodu stojącego na poboczu ruchliwej drogi to stały element krajobrazu, a o czym wiedzą nie tylko kierowcy, ale również przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej. Aby zapewnić osobom wybierającym się w dłuższe trasy spokój ducha oraz nieocenione wsparcie w awaryjnych sytuacjach, firma OLI-TRANS oferuje usługi obejmujące pomoc drogową w Busku-Zdroju.

Laweta, Busko-Zdrój – kiedy warto skorzystać z takiej formy pomocy na trasie?

Laweta z Buska-Zdroju okazuje się niezbędnym sprzętem w przypadku wystąpienia stłuczki bądź wypadku. Zazwyczaj w obliczu tego typu sytuacji kierowca nie jest w stanie uruchomić silnika samochodu, a jeśli mu się to uda, jazda uszkodzonym pojazdem może wiązać się ze stwarzaniem niebezpieczeństwa zarówno dla kierującego, pasażerów, jak i innych użytkowników drogi.

 

Kolejna sytuacja, kiedy warto skorzystać z autoholowania w Busku-Zdroju, to wystąpienie awarii. Usterka w jednym ze skomplikowanych układów często powoduje niemożność dalszego kierowania pojazdem, a wtedy zachodzi konieczność przetransportowania go w inny sposób niż na jego własnych kołach.

Autoholowanie, Busko-Zdrój – wsparcie dla kierowców na najwyższym poziomie

Jako specjaliści w obszarze transportu samochodów w Busku-Zdroju doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę ma jakość wykonywanej przez nas pracy. Z tego względu zwracamy uwagę o najmniejsze detale oraz kontrolujemy wszystkie podejmowane działania w ramach świadczenia pomocy drogowej w Busku-Zdroju. Dzięki temu nasze usługi spotykają się nie tylko z pozytywnym odzewem, ale również polecane są kolejnym kierowcom.

 

Staramy się jak najszybciej przybyć na miejsce zdarzenia, aby klient nie musiał długo czekać w niebezpiecznych lub niekomfortowych warunkach. Co więcej, dbamy o staranne zabezpieczenie auta, które ma zostać przewiezione za pomocą naszej lawety w Busku-Zdroju. W końcu właściwie założone pasy o odpowiednim stanie technicznym to podstawa bezpiecznego transportu każdego pojazdu. Wreszcie przewozimy uszkodzone auto pod adres podany przez klienta, do serwisu, który zajmie się zaistniałymi usterkami lub na strzeżony parking.

Transport samochodów Busko-Zdrój – wykazujemy nieustanną gotowość do działania

Jako zespół zapewniający profesjonalne autoholowanie w Busku-Zdroju zapewniamy wsparcie przez 24 godziny na dobę oraz przez cały rok. Wiemy, że różne sytuacje na drodze mogą zdarzyć się w każdej chwili, dlatego jesteśmy przygotowani na ewentualność związaną z koniecznością natychmiastowego wyruszenia z pomocą. To sprawia, że kierowcy biorący udział w zdarzeniu mogą być spokojni, ponieważ bez względu na okoliczności, gabaryty pojazdu, aktualną datę czy godzinę otrzymają potrzebne im wsparcie w postaci autoholowania w Busku-Zdroju.

 

Sami jesteśmy kierowcami, dlatego doskonale wiemy, jakich usług oczekują inni użytkownicy pojazdów silnikowych. Z tego względu dbamy o pełen profesjonalizm, ekspresową reakcję w obliczu zgłoszenia problemu, przyjazną, a zarazem pomocną obsługę klienta, a także solidność naszego serwisu. Dzięki temu osoby decydujące się na skorzystanie z pomocy drogowej w Busku-Zdroju w naszym wydaniu mogą mieć pewność, że staniemy na wysokości zadania.

 

Aby skorzystać z naszego wsparcia obejmującego transport samochodów w Busku-Zdroju, wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić problem. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu oraz adresem e-mail podanym w zakładce “Kontakt”. Tam też znajduje się formularz kontaktowy, który również może zostać wykorzystany do zadania nam pytania.