Twoje auto jest unieruchomione? Z niewiadomych przyczyn odmówiło posłuszeństwa? A może brałeś udział w kolizji lub wypadku?  Warto postawić wtedy na szybkie holowanie. W takim wypadku powinieneś bezzwłocznie dzwonić po profesjonalistów z Kielc, którzy się tym zajmą.

Autoholowanie Kielce – tylko OLI-TRANS

Nasza firma w takich przypadkach zapewnia bezpieczne i profesjonalne holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu lub we wskazane przez Ciebie miejsce. W jak najkrótszym czasie pojawimy się na miejscu zdarzenia i zajmiemy się auto holowaniem w Kielcach i nie tylko.

Dobrze wiadomo jest, że nie można przewidzieć każdej sytuacji na drodze. Zawsze istnieje bardzo duża szansa, na to, że warunki atmosferyczne drastycznie się zmienią podczas jazdy, na co nie masz wpływu. Wyruszyłeś w trasę, kiedy świeciło słońce, a warunki na drodze wydawały się idealne? Wszystko może się diametralnie zmienić w ułamku sekundy. Nagle dopadł Cię deszcz, wjechałeś na oblodzoną część drogi lub trafiłeś na pirata drogowego? Są to sytuację niezależne od Ciebie i nie każdy kierowca wie, jak sobie z nimi radzić. Tak naprawdę nawet najlepszemu może zdarzyć się nieprzyjemny incydent na drodze i musi zadzwonić po holowanie do Kielc. Od pomocy w takich sytuacjach jesteśmy MY.

Auto holowanie Kielce – dlaczego powinieneś powierzyć swój pojazd właśnie nam?

W naszym zespole nie brakuje profesjonalistów. Wszyscy z nas posiadają długoletni staż i bardzo duże doświadczenie w tym, czym zajmuje się nasza firma, a jest to nie tylko auto holowanie w Kielcach. Reagujemy błyskawicznie na zgłoszenie w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze.  Oferując usługę holowania przez 24h na dobę, w każdy dzień tygodnia i roku na terenie Kielc i okolic. Jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie również w każdy zakątek kraju i Europy, aby pomóc w auto holowaniu do Kielc lub w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Jaki pojazd możemy dla Ciebie holować w Kielcach i Europie?

Dużą zaletą naszej firmy jest to, że nie zajmujemy się tylko holowaniem samochodów osobowych w Kielcach. Jeśli miałeś niespodziewany wypadek ze swoim motocyklem, samochodem ciężarowym czy dostawczym lub nawet maszyną rolniczą bądź budowlaną nie musisz się martwić. Przyjedziemy do każdego klienta, który potrzebuje jak najszybszej i profesjonalnej pomocy przy swoim pojeździe.

Wykonujemy holowanie pojazdów sprawnie i bezpiecznie. Gwarantując najwyższej jakości obsługę przy użyciu profesjonalnego sprzętu, oraz poczucie bezpieczeństwa o powierzony nam pojazd. Nasza oferta nie kończy się jednak na samym auto holowaniu w Kielcach. O pozostałych usługach wykonywanych przez OIL-TRANS przeczytasz również na naszej stronie.


SZYBKI


CZAS PRZYBYCIA NA MIEJSCE
tel. 886 86 86 56


INFOLINIA DOSTĘPNA


24H/7